O stranke www.kamim.sk
O stranke www.kamim.sk
1995: Prapovodna stranka vznikla este okolo roku 1995. Umiestnena bola na skolskom serveri a urcena pre textovy prehliadac LYNX. V tych casoch mala povod hlavna stranka index, o mne, Kockata pravda, Kamisoft.

1997: V roku 1997 som stranku musel presunut na bezplatny server home.sk, adresa bola kamim.home.sk. Nadalej som sa vyhybal grafickym prvkom na stranke. Pribudli informacie o doprave, hlavne o bystrickej MHD. Z home.sk som neskor presiel na server host.sk.

2001: Od roku 2001 zacali pribudat fotografie. Kvalita tych prvych je nizsia, od roku 2002 sa vyrazne zlepsila, od roku 2005 uz su digitalne takze odpada strata kvality pri scanovani.

2004: Pokrok sa neda zastavit. Postupne sa stranka tak rozrastla, ze bolo neunosne ju nadalej robit v obycajnom html. Preto som v roku 2004 zmenil strukturu stranky a presiel na php. Casti s fotkami a o doprave ziskali charakter subdomen. Mierne som vylepsil vzhlad a navigaciu. Nadalej vsak preferujem jednoduchost, takze vacsina obsahu je bez problemov citatelna na akomkolvek prehliadaci (vratane mobilov).

2005: Na vlastnu domenu www.kamim.sk a plateny server som presiel v roku 2005. Stranku chcem dalej vylepsovat, doplnat a aktualizovat obsah. Aj v buducnosti planujem ako hlavny nastroj na editovanie stranky pouzivat poznamkovy blok (notepad). :)

Pomaly prechádzam na slovenskú diakritiku. Keďže za tie roky sa stránka trochu rozrástla, premena bude pomalá a niektoré časti ju možno nikdy nezískajú. :)

2012: Po dlhej pauze sa v máji 2012 podarilo zmeniť galériu. Zmena sa týka štruktúry, menu a hlavne veľkosti ukážok. Technológia ostala bez zmeny.

2015: Po 11 prichádza opäť zmena dizajnu. Viac farieb, viac obrázkov, snaha o lepšiu prehľadnosť. Nie je to žiadna revolúcia, skôr evolúcia niektorých vyskúšaných riešení.

2017: Upravil som prehliadanie fotiek cez Highslide Java script. Teraz je možné meniť fotky šípkami a tiež spustiť slideshow.